خدمات ساختمانی

خدمات ساختمانی 

با توجه به تغییر عمده در سلیقه، متریال و مواد و مصالح ساختمانی، تغییر عمده و پیشرفت تکنولوژی، انتظارات نیازهای ساکنین و … ممکن است پس از گذشت چند سال از عمر هر ساختمانی، ساکنان ساختمان تصمیم به تعمیرات ساختمان و یا بازسازی ساختمان بصورت کلی یا جزئی در قسمت های مختلف می گیرند.

همیشه بازسازی ساختمان به خاطر قدیمی بودن و نیاز به تعمیرات داشتن ساختمان انجام نمی شود، گاهی صاحب خانه تصمیم می گیرد تغییراتی در ساختمان نوساز خود و در آشپزخانه، کاشی یا سرامیک، کابینت، گچبری، رنگ دیوارها و … ایجاد کند. اما ساختمان هایی که سال های زیادی از ساخت آنها می گذرد، نیاز اساسی به بازسازی و تعمیرات دارند تا از وقوع هر حادثه و اتفاقی جلوگیری شود.

دایره فعالیت شرکت های خدمات ساختمانی می تواند بسیار متفاوت و گسترده باشد، از خدمات تاسیسات ساختمان و لوله کشی تا خدمات مربوط به بازسازی ساختمان و دکوراسیون. امروزه با ماشینی شدن زندگی و هم چنین مشکل کمبود وقت شهرنشینان، استقبال از خدمات ساختمانی خیلی بیشتر از قبل شده است. به همین خاطر کلیه خدمات ساختمانی در تهران را برای هموطنان مان در نظر گرفته ایم.

بخشی از خدمات ساختمانی در تهران

✓ بازسازی ساختمان
✓ خدمات بنایی و گچ کاری
✓ خدمات تاسسیات ساختمان

✓ نقاشی ساختمان
✓ نصب کاغذ دیواری
✓ رفع نم و تشخیص ترکیدگی لوله

✓ کفپوش اپوکسی
✓ نصب ایزوگام
✓ سنگ کاری

خدمات ساختمانی : خدمات تاسیساتی ساختمان

یکی از حیاتی ترین خدمات ساختمانی، تاسیساتی و لوله کشی ساختمان است که حتما باید اصول آن رعایت شود تا از آسیب رسیدن به لوله و فرسودگی آن جلوگیری شود. لوله کشی آب و فاضلاب، لوله کشی گاز، لوله کشی شوفاژ و … دارای حساسیت هستند که باید توسط متخصصص آن انجام شود.

⬅️ استفاده از دستگاه نشست ياب: با استفاده از دستگاه نشست ياب مي­توان تركيدگی لوله را تشخيص داد. از اين دستگاه می توان برای تشخيص تركيدگی لوله آب و فاضلاب ساختمان استفاده كرد.

⬅️ تعمير و تعويض انواع لوله­ كشی آب و فاضلاب بصورت توكار و روكار.

⬅️ تعمير و تعويض لوله­ كشی فاضلاب مانند پوشيفت.

⬅️ تعمير و تعويض لوله ­های شوفاژ و موتورخانه مركزی و فن كوئل.

⬅️ تعميرات تأسيسات لوله­ كشی ساختمان.

⬅️ نصب شيرآلات

⬅️ از بين بردن رطوبت حاصل از نشست و آبزدگی لوله­ كشی ساختمان و پوشش مجدد ساختمان.

اگر لوله­ كشی ساختمان دچار مشكل شود و در اسرع وقت به آن رسيدگی نشود لوله دچار پوسيدگی شده و ممكن است مشكلات ديگری از جمله نشست يا نم ­زدگی ساختمان را بوجود آورد.

پس بايد بازسازی و تعميرات ساختمان را بصورت اصولی انجام داد. پس بهتر است لوله­ ها با لوله­ های پنج لايه و سفيد جايگزين شود تا بعد از تعويض به مدت استاندارد مورد استفاده باشند و بعد نيازی به تخريب ديوار و نم گرفتگی نباشد و هزينه­ ی بيش تری به بار نياورد.

خدمات تاسیسات

خدمات تاسیساتی

خدمات تاسیساتی و لوله کشی از اساسی ترین خدمات ساختمانی است. در ابتدا این خدمات باید به شکل اصولی توسط متخصص این کار انجام شود تا از ایجاد آسیب و خسارت جلوگیری کند. خدمات مرتبط با این گروه شامل:

لوله کشی آب و فاضلاب

لوله کشی گاز، پکیج و شوفاژ

عیب یابی و تعمیر انواع لوله کشی ساختمان

تعویض لوله های کهنه و پوسیده

نصب شیرآلات

نصب، تعمیر و سرویس کولرهای آبی و گازی

خدمات لوله باز کنی
و …..

خدمات ساختمانی : بنایی

خدمات بنایی که یکی از نیازهای اساسی ساختمان محسوب می شود و زیرمجموعه کارهای ساختمانی در تهران و مدرن دکوراتیو می شود. بنایی همان طور که از اسمش پیدا است مربوط به ساخت و ساز و یا بازسازی ساختمان می شود. کار بنایی به دو قسمت عمده و خرده کاری بنایی تقسیم می شود. اگر بر اثر رطوبت و نم قسمتی از دیوار نم دار شود یا کاشی سرویس بهداشتی شکسته شود حتما نیاز به خدمات بنایی دارید. گچ کاری و گچ بری ، نصب کاشی و سرامیک ، دیوار کشی و … در خدمات بنایی ارائه می شوند.

خدمات بنایی
تعميرات برق­ كشی ساختمان

خدمات ساختمانی : تعميرات برق­ كشی ساختمان

یکی دیگر از خدمات ساختمانی تعمیرات برق کشی ساختمان است . سیم کشی ساختمان در اصطلاح برقکاری ساختمان و تعمیرات آن می باشد که نیازمند یک متخصص است. تعمیرات برق کشی شامل موارد زیر می شود:

⬅️ انجام نصب و تعمير تلفن سانترال: سيم كشی، رفع نويز های هنگام مكالمه، اتصال و برطرف كردن سيم ­كشی تلفن ثابت و سانترال
⬅️ رفع خرابی برقی
⬅️ نصب يا تعمير آيفون تصويری
⬅️ آيفون: سيم كشی تعمير و نصب انواع آيفون­ با برندهای مختلف
⬅️ انجام و نصب لوستر: راه ­اندازی يا تعمير انواع لوسترهای سقفی LED با آويز سبک يا سنگين
⬅️ نصب سنسورهای داخل ساختمان
⬅️ تعويض فيوز های مورد نياز در ساختمان
⬅️ نصب هالوژن­ های داخل و بيرون ساختمان
⬅️ برطرف كردن اتصالی­ برقی.
⬅️ نصب كليد برق و پريز

مراحل بازسازی ساختمان چیست؟

انجام زیرسازی

مصالح ساختمانی از عمر مفیدی برخوردار هستند و به همین دلیل اگر عمر سازه بالا باشد قبل از شروع بازسازی ساختمان باید ابتدا زیر سازی انجام شود. در زیرسازی ساختمان تمام لوله کشی ها، سیم کشی ها و به طور کلی تمام تجهیزاتی که در بخش داخلی بافت سازه به کار رفته اند تعویض و نوسازی می شوند.

انجام نازک کاری
اما در مرحله بعدی بازسازی ساختمان نوبت به نازک کاری می رسد که در این مرحله ممکن است به دو روش عمل شود. در روش اول تمام مراحل مطابق با سلیقه کارفرما پیش می رود و معمار نقشی در طراحی ندارد اما در روش دوم تمام مراحل کار به شرکت بازسازی ساختمان و معمار سپرده می شود که البته روش دوم نتیجه بهتری خواهد داشت.

مدرن دکوراتیو شرکتی است که در زمینه ی خدمات ساختمانی و بازسازی ساختمان تاکنون چندصد پروژه انجام داده است نسبت و با تجربه خود می تواند راه کار هایی را ارائه دهد که مطابق با اصول بازسازی باشد.

در بخش نازک کاری که در واقع همان بخش سطحی داخل و خارج سازه در بازسازی ساختمان می باشد نسبت به کاربری ساختمان از تجهیزات و وسایل مختلفی استفاده می شود. حتما تا بحال گذرتان به ساختمان های تجاری و اداری زیادی افتاده است و متوجه شده اید که ساختار داخلی و خارجی این دسته از ساختمان ها به طور کلی با یک ساختمان مسکونی متفاوت است.

بازسازی ساختمان
هزینه خدمات ساختمانی

هزینه خدمات ساختمانی

به طور کلی قیمت کارهای ساختمانی نیز مانند خدمات دیگر به عوامل زیر بستگی دارد:

$ متراژ و تعداد طبقات ساختمان
$ زمان مورد نیاز جهت انجام کار
$ حجم کار و درصد آسیب و خرابی
$ کیفیت لوازم و مواد مصرفی
$ نوع خدمات اجرایی
$ و….

هر یک از این موارد علاوه بر هزینه های ساختمان، روی دستمزد استادکار و بنا هم موثر می باشد. شیوه محاسبه دستمزد انجام خدمات ساختمانی نیز به دو صورت زیر می باشد:

دستمزد نیروی انسانی براساس میزان کار و روزهای کاری توسط پیمانکار به شکل روزانه مشخص و محاسبه می شود.
پس از بازدید از پروژه و برآورد میزان دستمزد با توجه به حجم کار توسط پیمانکار، بین کارفرما و پیمانکار توافق صورت می گیرد.

خدمات ساختمانی خود را به ما بسپارید ! 

خدمات ساختمانی خود را از صفر تا صد به ما بسپارید تا در تمام زمینه ها بهترین ها را برای شما انحام دهیم و ساختمان شما را بروز ترین ساختمان تبدیل کنیم.

مدرن دکوراتیو بهترین خدمات ساختمانی را با دستگاه های به روز انحام می دهد و با چندین سال تجربه ای که در این زمینه دارد پیچ و خم تعمیرات و نحوه ی تبدیل ساختمان کهنه به نو را کاملا آگاهی دارد و با تجربه ای که دارد پیش می رود در هر جای تهران هم که باشید فرقی نمی کند مدرن دکوراتیو در تمام نقاط تهران آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است. پس با آن ها در تماس باشید تا بهترین خدمات را به شما عرضه نماید.

نقاشی ساختمان مدرن دیزاین در تهران