قیمت نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی منزل

نقاشی روی دیوار، سطوح و نقاشی های دکوراتیو و تزیینی از گذشته تا به اکنون وجود داشته است. از دوران رنسانس نقاشی تزیینی روی دیوار مرسوم شد. و از قرن ۱۵ و ۱۶ ظهور کرده است. البته باید بگوییم از دیرباز انسانها به زیبایی و دیوارهای تزیینی علاقه داشتند. حتی تمدن های اولیه نیز روی غارها و دیوارهای آن نقش و نگارهایب میکشیدند تا محیط اطراف خود را زیباتر کنند. اکنون و در قرن بیست و یکم، نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو یکی از پرطرفدارترین انواع نقاشی ساختمان است که در بسیاری از ادارات و منازل از آن استفاده میشود. در این مقاله میخواهیم شما را با نقاشی دکوراتیو ساختمان و  قیمت نقاشی ساختمان به سبک دکوراتیو بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 

قیمت نقاشی ساختمان

 

تاثیر نوع رنگ آمیزی در قیمت

نقاشی دکوراتیو نوعی رنگ آمیزی روی دیوار و یا هر سطحی است که با هدف زیباسازی ظاهر آن انجام میشود. قیمت نقاشی ساختمان به سبک دکوراتیو بسته به میزان مواد مورد استفاده و کیفیت آن متفاوت است. در نقاشی ساختمان دکوراتیو ممکن است از یک رنگ، ترکیب چند رنگ، طرح های مختلف و… برای رنگ آمیزی استفاده شود. از نقاشی دکوراتیو هم در فضای داخلی منازل، ساختمان ها و هم در فضاهای باز استفاده میشود. البته توصیه ما به شما این است که در فضاهای باز از نقاشی دکوراتیو استفاده نکنید. چرا که ممکن است در اثر تغییرات آب و هوایی، نور خورشید و… مقاوم نباشند و کیفیت خودشان را از دست بدهند.

 یکی از مزایای استفاده از نقاشی دکوراتیو که باعث شده ارزش پرداختن قیمت نقاشی ساختمان به سبک دکوراتیو را داشته باشد این است که شما میتوانید دیوارهای هر اتاق و هر خانه ای را با توجه به سلیقه افراد و یا نوع اتاق انتخاب کنید. به علاوه شما میتوانید با استفاده از ترکیب رنگهای زیبا، دیوارها را نزدیک به سبک فکری خود رنگ آمیزی کنید. رنگ دکوراتیو مزایای مختلفی دارد که زیر به برخی از آنها اشاره شده است.

قیمت نقاشی ساختمان به سبک دکوراتیو

 

قیمت نقاشی ساختمان به سبک دکوراتیو

معمولاً قیمت نقاشی ساختمان همیشه ثابت نیست. چرا که هیچ ساختمان و دیواری شبیه به هم نیست. معمولاً عواملی مانند رنگ پیشین و وضعیت دیوار، نوع رنگ و کیفیتی رنگی که شما انتخاب میکنید، مهارت و تجربه متخصصینی که این کار را انجام میدهند، میزان سخت بودن کار و یا نوع طرحی که برای دیوار خود انتخاب میکنید و… روی میزان هزینه نقاشی ساختمان تاثیرگذار است. معمولاً قیمت نقاشی ساختمان بر حسب متراژ محاسبه میشود. تیم حرفه ای ما با بیش از ۱۵ سال سابقه کار و با کمک متخصصین و افراد حرفه ای، نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو را برای بسیاری از ادارات و منازل انجام داده است. گروه حرفه ای ما به شما کمک میکند تا با استفاده از رنگ های دکوراتیو، جلوه ای مدرن و زیبا به ظاهر منازل خود بدهید.

 

قیمت نقاشی ساختمان به سبک دکوراتیو

 

قیمت نقاشی ساختمان به سبک دکوراتیو با توجه به رنگی که استفاده میکنید متفاوت است. انواع رنگ های دکوراتیو در بازار موجود است. مثلاً چرم رنگ دکوراتیو نوعی رنگ دکوراتیو است که ضد آب و قابل شستشو است. به همین علت برای حمام و مکان های مرطوب مناسب است. این نوع رنگ عایق سرما و گرما هست و بافتی شبیه به کاغذ دیواری دارد. همچنین چرم رنگ دکوراتیو غبار را به خود جذب نمیکند و در برابر ترک مقاوم است.

 نوعی دیگر از رنگ دکوراتیو وجود دارد که مولتی کالر است. در این سبک معمولاً چند رنگ را با یکدیگر ترکیب میکنند و روی دیوار پیاده سازی میکنند که زیبایی بسیار شگفت انگیزی را به محیط اطراف شما میدهد. معمولاً رنگ مولتی کالر با استفاده از اسپری روی دیوار و یا هر سطح دیگری پیاده ‌سازی میشود. از ویژگی ‌های این رنگ میتوان به مقرون به صرفه بودن، تنوع رنگی بالا، قابلیت شستشو داشتن، کیفیت و مقاومت بالای آن اشاره کرد.

 

قیمت نقاشی ساختمان به سبک دکوراتیو

 

مزایای استفاده از رنگ دکوراتیو چیست؟

نقاشی ساختمان دکوراتیو مزایای زیادی دارد. در نقاشی دکوراتیو طیف وسیعی از رنگ ها را میتوانید روی دیوار استفاده کرده و آن را طبق سلیقه خود انتخاب کنید. در نقاشی دکوراتیو میتوانید با بازی با رنگ ها جلوه ها و ایجاد افکت های متعدد، توجه همه را به دیوارهای اتاق خود جلب کنید. رنگ های دکوراتیو معمولاً روی سطوح مختلف تطبیق‌ پذیری دارند. یعنی آن را نه تنها روی دیوار، بلکه روی کف، مبلمان و هر جای دیگری میتوانید از آن استفاده کنید.

 

همچنین رنگ دکوراتیو فقط عملکرد تزیینی و زیبا سازی ندارد. آنها میتوانند از دیوار شما در برابر خراش و آسیب دیدگی، ضربه و رطوبت محافظت کنند.

در نهایت برخی از این رنگ های دکوراتیو ضد آب هستند. مثلاً ممکن است تمایل داشته باشید روی دیوار حمام یا سرویس بهداشتی از نقاشی دکوراتیو استفاده کنید. از آنجایی که دیوار حمام و سرویس بهداشتی همیشه در معرض رطوبت و آب است، استفاده از چنین رنگ هایی هیج مانعی ندارد. همچنین اگر نقاشی دکوراتیو ساختمان به درستی اجرا شود و از گروه های حرفه ای برای اجرای آن کمک بگیرید دوام زیادی خواهند داشت و زیبایی محیط اطراف شما را صد چندان خواهد کرد.

 

نقاشی ساختمان مدرن دیزاین در تهران

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و قیمت با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس با نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو

تماس با نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو