رنگ آمیزی نمای ساختمان با رنگ کنیتکس

رنگ کنیتکس یکی از رنگ های پرطرفدار در بازار می باشد و معمولا در مکان های مختلفی از آن استفاده می شود. این رنگ ویژگی های فراوانی دارد. ضمن اینکه ترکیبات آن کاملا وارداتی است و به همین سبب کیفیت قابل توجهی برای مصرف کنندگان دارد. در این محتوا با ما همراه باشید تا مزایای رنگ آمیزی نما با رنگ کنیتکس را خدمت شما عرض نماییم و هزینه این نوع رنگ آمیزی را نیز خدمت شما عرض کنیم.

 

رنگ آمیزی نما با رنگ کنیتکس

 

آشنایی با انواع رنگ کنیتکس

اگر قصد رنگ آمیزی نما با رنگ کنیتکس را دارید، باید بدانید که این رنگ انواع مختلفی نیز دارد. نوعی از این رنگ بر پایه بنزین است و ضد آب می باشد. بنابراین از این نوع رنگ معمولا در نواحی خارجی ساختمان ها استفاده می شود. به این نوع رنگ، رنگ روغنی کنیتکس گفته می شود. نوعی از این رنگ نیز بر پایه آب می باشد که به رنگ پلاستیک معروف است. این نوع همانطور که مشخص است، در برابر آب مقاومتی ندارد و به همین دلیل معمولا از آن در نواحی داخلی ساختمان استفاده می شود. البته جدا از این دو نوع، نوعی از رنگ کنیتکس نیز به شکل اکریلیک است و ترکیبی از این دو نوع می باشد.

البته این تقسیم بندی بر مبنای جنس رنگ معرفی شده است. رنگ کنیتکس بر اساس بافت و ساختار به انواع ریز دانه، متوسط و درشت نیز تقسیم بندی می شود. استفاده از هرکدام از این رنگ ها به شکل سلیقه ای است.

 

رنگ آمیزی نما با رنگ کنیتکس

 

مزایای رنگ نمای کنیتکس

رنگ آمیزی نما با رنگ کنیتکس دارای مزایای فراوانی می باشد. این رنگ قابلیت پوشانندگی فراوانی دارد. به همین دلیل اگر سطح کار شما دارای ایراداتی هم باشد، با استفاده از این رنگ کاملا محو خواهد شد. این رنگ معمولا شکل ویژه ای به کار شما می بخشد.

رنگ آمیزی نما با رنگ کنیتکس مزیت دیگری هم دارد. این نوع رنگ به شکل تمام عیاری از لایه زیرین خود محافظت می کند و شکل مراقبتی فوق العاده ای دارد. با این حال به دلیل ترکیباتی که در خود جای داده است، تنفس پذیری آن بالا است. این امر موجب می شود که رطوبت را در خود نگه ندارد.

علاوه بر موارد فوق، استفاده از رنگ کنیتکس موجب می شود که دست شما در انتخاب باز باشد. این نوع رنگ بسیار متنوع است و همین امر موجب شده است هرکس بتواند بنابر سلیقه خود، رنگ مورد نظرش را انتخاب نماید.

تجربه نشان داده است استفاده از رنگ کنیتکس به عنوان یک عایق صوتی فوق العاده نیز می تواند عمل کند. زیرا این رنگ پوشش دهی فوق العاده ای خواهد داشت.

 

رنگ آمیزی نما با رنگ کنیتکس

 

هزینه رنگ آمیزی نمای ساختمان

بر اساس اینکه قصد دارید در چه مساحتی از رنگ آمیزی نما با رنگ کنیتکس استفاده کنید، هزینه رنگ آمیزی متفاوت است. در برخی موارد، افراد قصد دارند که محیط خارجی منزل را رنگ آمیزی کنند و البته از رنگ روغنی نیز استفاده می کنند که ضد آب می باشد. بدیهی است که هزینه این نوع رنگ آمیزی بیشتر از رنگ آمیزی محیط داخلی منزل محاسبه می شود.

البته کیفیت کار نیز مهم است. گاهی اوقات به رنگ کنیتکس ناخالصی هایی افزوده می شود. در نتیجه کیفیت آن پایین خواهد آمد و طبیعتا هزینه ارزان تری هم برای شما محاسبه خواهد شد. پس توجه داشته باشید که همیشه ارزان تر بودن رنگ خریداری شده توسط شما بی علت نیست و گاهی اوقات دلیل این امر، کیفیت پایین رنگ است.

اینکه چه گروهی وظیفه رنگ آمیزی نما با رنگ کنیتکس را به عهده بگیرند، عامل دیگری است که بر روی هزینه های رنگ آمیزی موثر می باشد. با توجه به اینکه استفاده از رنگ کنیتکس دارای ظرافت های خاصی است، پیشنهاد می کنیم برای رنگ آمیزی از یک گروه خبره کمک بگیرید. شاید این کار اندکی هزینه های شما را افزایش دهد، اما نتیجه کار قطعا سبب رضایتمندی شما خواهد شد. در ادامه با ما همراه باشید تا یک گروه با تجربه را در این خصوص به شما معرفی نماییم.

 

رنگ آمیزی نما با رنگ کنیتکس

 

معرفی مرکز معتبر برای رنگ آمیزی نما با رنگ کنیتکس

همانطور که گفته شد، رنگ آمیزی نما با رنگ کنیتکس دارای ظرافت های خاصی است. به عنوان نمونه، مدتی پس از استفاده از این رنگ ممکن است بر روی آن ترک هایی به وجود بیاید و یک گروه کارآمد برای ترمیم آن مورد نیاز است.

گروه مدرن دکوراتیو با سالها تلاش و کسب تجربه در زمینه رنگ آمیزی نمای ساختمان، در خدمت شما است تا رنگ آمیزی ساختمان شما را به بهترین نحو ممکن اجرا نماید. ضمن اینکه دستمزد منصفانه ای نیز در این راستا اخذ خواهد شد تا رضایت شما کسب شود. هدف اصلی ما انجام کار به بهترین نحو ممکن است.

گروه مدرن دکوراتیو تمامی تکنیک های مورد نیاز برای رنگ آمیزی نما با رنگ کنیتکس را به شکل کاملا اصولی انجام خواهد داد. به همین دلیل است که هم نتیجه کار تا ماندگاری فوق العاده ای خواهد داشت و هم اینکه به زیباترین شکل ممکن برای شما میسر خواهد شد.

 

نقاشی ساختمان مدرن دیزاین در تهران

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و قیمت با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس با نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو

تماس با نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو