ویدیو و کلیپ رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان مدرسه

رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان مدرسه

نقاشی کلاس و نمای داخلی مدرسه و سالن ها

اتاق های دخترانه و پسرانه را حتما دیدید … اتاق هایی پر از هیجان، جدید و به روز، پر از چیزهایی که علایق و سلایق فرد رو نشون می ده، هایپر انرژی و …

استفاده از تنوع رنگی، طرح های جدید و به روز در محیط هایی که جوانان در آنها فعالیت می کنن، بسیار می تونه روی کارایی، روحیه و جذب جوانان تاثیر مثبتی داشته باشه.

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری می تونه زیبایی و جذابیت فضا رو برای جوانان بیشر کنه.

رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان مدرسه
رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان مدرسه

اجرا و نصب کاغذ دیواری جدید و مدرن

طرح های هندسی، مدرن، اسپرت، طبیعت و … روی دیوار با اجرای کاغذ دیواری  بسیار ساده شده و محیطی شیک و مدرن رو ایجاد می کنه و این اجرا روی دیوارهای شاخص می تونه فضایی یونیک ایجاد کنه که هر بیننده ای رو مسحور خودش کنه.

کاغذ دیواری مرغوب و با کیفیت، قابل شستشو، غبارگریز، ضدباکتری، ضد آلرژی و… رو داره که باعث می شه دوام و ماندگاری بالای داشته باشه.

طراحی و رنگ آمیزی با رنگ های دکوراتیو

ترکیب رنگ های کامپیوتری به نقاش و دکوراتور اجازه داشتن بی نهایت رنگ های جذاب را می دهد و همچنین تکرار همان رنگ در اجراهای بعدی و بعدی …

در این پروژه براساس کاربری محیط که برای جوانان است و ایجاد محیطی سرشار از انرژی و شادابی … پیشنهاد اجرا و طراحی با رنگ های دکوراتیو به کارفرما داده شد و با تایید به زیبایی اجرا شد.

رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان مدرسه
رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان مدرسه

نصب پرده زبرا

پنجره ها همیشه در دکوراسیون اهمیت بالایی داشته اند، از این رو برای پوشش دهی در مواقعی که نیاز به بستن پنجره هاست، پرده زبرا یکی از شیک ترین، مدرن ترین، جدیدترین، ارزان ترین و … است.

پرده زبرا، تنوع بالا در رنگ، طرح، اندازه و … را دارد اما باز هم شما می توانید در طرح و اندازه سفارشی بی نهایت خلاقیت داشته باشید …