رنگ آمیزی نمای ساختمان با رنگ آبگریز در منطقه الهیه خیابان مریم شرقی

رنگ آمیزی نمای ساختمان با رنگ آبگریز یک راه عالی برای محافظت از ساختمان در برابر عوامل جوی و افزایش طول عمر آن است. رنگ ضد آب برای دفع آب طراحی شده است و از نفوذ آن به سطح ساختمان و ایجاد آسیب در طول زمان جلوگیری می کند. این نوع رنگ به ویژه برای ساختمان هایی که در مناطقی با میزان بارندگی زیاد قرار دارند، مانند مناطق ساحلی یا مناطقی که باران یا برف شدید می بارد، مفید است.

هنگام رنگ آمیزی نمای ساختمان با رنگ ضد آب، آماده سازی مناسب سطح با تمیز کردن کامل آن، حذف هرگونه رنگ شل یا پوسته شده و پر کردن شکاف ها یا سوراخ ها بسیار مهم است. همچنین مهم است که نوع رنگ مناسب را برای نوع سطح رنگ شده انتخاب کنید و همچنین رنگ را به روش صحیح اعمال کنید تا از ایجاد یک سد محافظ در برابر آب اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این، مهم است که مطمئن شوید رنگ سازگار با محیط زیست است و به محیط اطراف یا گیاهان آسیبی نمی رساند. از آنجایی که این یک برنامه کاربردی در فضای باز است، توصیه می شود افراد حرفه ای را استخدام کنید که تجربه چنین کاری را دارند. آنها تجهیزات مناسب و اقدامات ایمنی را برای اطمینان از انجام صحیح کار خواهند داشت.

 

در ادامه یکی از نمونه کارهای اجرای رنگ نمای آبگریز توسط گروه مدرن دکوراتیو در خیابان مریم شرقی واقع در منطقه الهیه را مشاهده می نمایید:

 

گروه مدرن دکوراتیو با بیش از 17 سال سابقه در امر نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی ادارات آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و قیمت با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس با نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو

تماس با نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو