نقاشی ساختمان در محله میرداماد

یکی از زیباترین و پررونق‌ترین محلات  شهر تهران، محله میرداماد (داوودیه) است که در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. با توسعه شهر تهران در منطقه داوودیه بلواری ساخته شد که در دوره پهلوی، بلوار ششم بهمن نام گرفت و پس از انقلاب آن را بلوار میرداماد نامیدند.

 

نقاشی ساختمان در منطقه میرداماد

 

این بلوار ازجمله مسیرهایی بوده که آبادی‌های چاله‌زر،ضراب‌خانه و دروس را به ونک متصل می‌کرد. بلوار میرداماد میان ساکنان تهران از شهرت زیادی برخوردار است. به‌طوری که محله داودیه را با نام میرداماد می‌شناسند. از خیابان‌های این محله می‌توان به خیابان میرداماد، خیابان دکترمصدق، خیابان ظفر و… اشاره کرد.

خط یک مترو و اتوبوس‌های بی‌ارتی، نزدیکی محله میرداماد به اتوبان‌های حقانی، بزرگراه مدرس و بزرگراه شهید همت وضعیت دسترسی خوبی برای این محله ایجاد کرده است.

محله میرداماد تهران از جمله مناطق به نسبت بالای تهران به حساب می آید و قیمت خانه‌ها و آپارتمان‌ها در آن به نسبت بالاست.

 

نقاشی ساختمان در منطقه میرداماد

 

اجرای نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی منازل و ادارت در میرداماد

در هیاهوی شهر فعالیت هرچند هیجان‌انگیز است اما باید جایی باشد آرام و زیبا که هنگامی که بعد از روز کاری عالی به آن جا می‌روی، نیروی جدیدی کسب کنی برای فردا و فعالیت جدید… و چه چیزی زیباتر از یک خانه که با رنگ‌هایی زیبا تزئین و رنگ‌آمیزی شده است. ترکیب رنگ‌هایی که جلوه‌ای نو به خانه شما می‌دهد و همزمان آرامش را برای شما به ارمغان می‌آورد.

یک محل‌کار زیبا… که نقاشی ساختمان آن به شما روحیه فعالیت و انرژی موفقیت را به ارمغان می‌آورد… جذابیت و اقدار شغلی شما را به مشتریان می‌نمایاند و آنها را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد و پای معاملات بزرگ می‌نشاند.

برای رساندن شما به یک خانه و محل کار رویایی در کنار شما هستیم. با تجربه‌ای به بلندای بلوار میرداماد.

 

نقاشی ساختمان مدرن دیزاین در تهران

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و قیمت با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس با نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو

تماس با نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو