خدمات نقاشی و رنگ آمیزی خانه و ساختمان در سهروردی

برای انتخاب یک تیم متخصص نقاشی ساختمان در سهروردی تنها با یک کلیک یا تماس فاصله دارید نقاشان متخصص و با تجربه ما آماده اند تا زیبایی خانه شما را چندین برابر کنند. تمرکز اصلی شرکت مدرن دکوراتیو در ارائه خدمات عالی به مشتریان می باشد.
شرکت نقاشی مدرن دکوراتیو در خیابان سهروردی ، آماده ارائه خدمات نوین و تخصصی خدمات نقاشی و رنگ آمیزی داخلی و خارجی تجاری و مسکونی می باشد. ما با  بیش از 15 سال تجربه نوین در این شغل، تونسته ایم با تیمی متشکل از نقاشان متخصص وبا تجربه و متعهد خود را از شرکت های دیگر متمایز نماییم. بسیاری از مشتریان ما به مدت 15 سال یا بیشتر به شرکت نقاشی ما وفادار بوده اند و این امر نشان دهنده ارزش کیفیت کار و تعهد ما می باشد.

 
نقاشی ساختمان در خیابان سهروردی

چرا شرکت مدرن دکوراتیو ؟

هیچ مکانی مانند خانه وجود ندارد که پر از گرما و زیبایی باشد، شروع بازسازی های کوچک ، با رنگ آمیزی خانه شما می تواند هیجان انگیز باشد، اما انتخاب نوع رنگ ها، محصولات و نقاشان می تواند یک کار دشوار باشد. در تمام مدت نقاشی خانه ، باید اطمینان حاصل کنید که کار نقاشی به موقع وسر وقت با نهایت دقت و ایمنی انجام می شود.  کافیست نقاشی ساختمان خود را به ما بسپارید تا با خیال راحت  و آسوده به برنامه ریزی های خودتان برسید. ما به شما این قول را می دهیم که تمام نقشه ذهنی شما را اجرا کنیم. 

1. ما در شرکت مدرن دکوراتیو همواره با به کارگیری نقاشان متخصص و با تجربه سطح رضایت مشتریان را %100 نگه می داریم.
2. نظارت اختصاصی توسط مدیر شرکت مدرن دکوراتیو بر روی پروژه های نقاشان شرکت .
3. تضمین حفاظت از مبلمان و وسایل موجود در خانه تا حدی که کلیه وسایل پوشانده می شود
4. قیمت گذاری کاملا شفاف و دقیق به صورت کامل و بدون هیچ گونه دریافت هزینه مازادی از شما
5. انتخاب زمان شروع کار به میل شما خواهد بود و هیچ نگرانی در این خصوص نخواهید داشت.
6. استفاده از ابزار آلات و رنگ های کاملا اورجینال و برند ، تا حدی که کلیه محصولات جلوی شما باز خواهد شد تا اطمینان حاصل نمایید.

نقاشی ساختمان در حومه تهران - بومهن، شهریار ، پردیس، پرند، اندیشه، رودهن

کارشناسان ما آماده پاسخ گویی و پشتیبانی همه جانبه از شما مشتریان گرامی هستند.