خدمات نقاشی و رنگ آمیزی خانه و ساختمان در حومه شهر تهران

نقاشی ساختمان و خانه در حومه تهران شامل؛ بومهن، شهریار ، پردیس، پرند، اندیشه، رودهن، کهریزک، احمدآباد مستوفی، دماوند و… این روزها بیشتر مورد استقبال مردمان این منطقه قرار گرفته است چرا که بالابودن جمعیت در این مناطق و از طرفی خوش آب و هوا بودن و پایین بودن قیمت خانه سبب شده است تا جمعیت ساکنین در حومه شهر تهران افزایش یابد.

نقاشی رنگ آمیزی اصولی و صحیح خانه و ساختمان می تواند جان تازه ای به محیط و فضای شما ببخشد و خانه شما را پر از احساس تازه نماید.


 همین امر در مورد ساختمان های تجاری و ادارات نیز صادق است. با این حال نقاشی اصولی و تخصصی  آنقدرها هم که به نظر می رسد کار ساده ای نیست، اما با وجود تخصص و مهارت نقاشان خانه شرکت مدرن دکوراتیو شما میتوانید اطمینان حاصل کنید که کار انجام شده از کیفیت بالایی برخوردار است.

نقاشی ساختمان در حومه تهران - بومهن، شهریار ، پردیس، پرند، اندیشه، رودهن

ما بیش از 1000 پروژه را در تهران و حومه تهران با رضایت 100% به اتمام رسانده ایم. تیم متخصص  و نقاشان فنی ما همیشه در حال به روز کردن تخصص خود هستند تا طرحی منحصر به فرد به هر پروژه بدهند و نقاشی خانه شما به طور منحصر به فرد شناسایی شود.

شرکت نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو به شما کمک می کند تا:

1. نقاشی ساختمان اصولی و تخصصی در حومه تهران چیزی بیش از رنگ پاشیدن به روی دیوار می باشد کارهایی نظیر سنباده زدن، بتونه پر کردن، بتونه کاری و غیره…. این چیزی است که نقاشان حرفه ای شرکت مدرن دکوراتیو، متمایز کرده است.
2. نقاشان حرفه ای ما در مدرن دکوراتیو، چیزهای زیادی در مورد رنگ و تأثیر آن بر سطوح مختلف می دانند و بنابراین می توانند شما را در انتخاب بهترین رنگ راهنمایی کنند.
3. سابقه 15 ساله نقاشان شرکت مدرن دکوراتیو در حومه شهر تهران با ارائه یک کار کارآمد و موثر بدون هدر رفتن خدمات در تعیین میزان رنگ مورد نیاز برای یک پروژه متخصص هستند. این تضمین می کند که هیچ هدر رفتن رنگی وجود ندارد، بنابراین، هزینه های رنگ آمیزی شما نیز کاهش می یابد. در واقع، نقاشان خانه مدرن دکوراتیو قبل از اجرای پروژه به صورت کامل قیمت نهایی را به شما اعلام می کنند.
4. . کامل بودن تجهیزات و وسایل شخصی علاوه بر رنگ ها و قلمو ها، ابزارهای مورد نیاز رنگ آمیزی مانند ابزارهای وصله، سینی های رنگ، نردبان ها، غلطک ها، اسپری های مکانیکی و غیره.
5. آراستگی و تمیزی و نظافت در حین کار نقاشان شرکت مدرن دکوراتیو ، نقاش های حرفه ای ما تمام اقدامات لازم را برای ایمن نگه داشتن وسایل خانه شما از لکه ها را انجام می دهند.
6. پایبند بودن به برنامه های زمانی ارائه شده در تحویل پروژه یکی از اصل های ارائه خدمات به مشتریان شرکت مدرن دکوراتیو می باشد که باعث صرفه جویی در وقت هزینه شما خواهد شد.

چرا به شرکت مدرن دکوراتیو نقاشی خانه خود را سفارش دهیم ؟

1. ما در شرکت مدرن دکوراتیو همواره با به کارگیری نقاشان متخصص و با تجربه سطح رضایت مشتریان را %100 نگه می داریم.
2. نظارت اختصاصی توسط مدیر شرکت مدرن دکوراتیو بر روی پروژه های نقاشان شرکت .
3. تضمین حفاظت از مبلمان و وسایل موجود در خانه تا حدی که کلیه وسایل پوشانده می شود
4. قیمت گذاری کاملا شفاف و دقیق به صورت کامل و بدون هیچ گونه دریافت هزینه مازادی از شما
5. انتخاب زمان شروع کار به میل شما خواهد بود و هیچ نگرانی در این خصوص نخواهید داشت.
6. استفاده از ابزار آلات و رنگ های کاملا اورجینال و برند ، تا حدی که کلیه محصولات جلوی شما باز خواهد شد تا اطمینان حاصل نمایید.

نقاشی ساختمان در حومه تهران - بومهن، شهریار ، پردیس، پرند، اندیشه، رودهن

کارشناسان ما آماده پاسخ گویی و پشتیبانی همه جانبه از شما مشتریان گرامی هستند.