نقاشی ساختمان در منطقه نیاوران

محله نیاوران

نیاوران را به‌عنوان شمالی‌ترین محلۀ تهران می‌شناسند. نیاوران در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز قرار گرفته است. نیاوران تهران که در حال حاضر بخشی از شمیرانات است، در گذشته مملو از باغ‌هایی وسیع و سرسبز بوده است.

نیاوران محله‌ای خوش آب و هوا است. دمای نیاوران نسبت به شهر تهران چند درجه خنک‌تر است و به‌دلیل قرار گرفتن در ارتفاع آلودگی هوا کمتری دارد.

 

بافت محله نیاوران تهران

خانه‌های ویلایی لوکس، برج‌ها و پنت هوس‌های مدرن بافت غالب نیاوران را تشکیل می‌دهد. جالب‌ است بدانید «کاخ نیاوران» در این محله قرار دارد.

محله نیاوران به سبب شیب زیاد خیابون‌هاش، معماری متفاوت و برجسته‌ای داره. این تفاوت در سبک ساختمان‌ها، چه آپارتمان در نیاوران و چه خانه‌های ویلایی در نیاوران، به طور برجسته‌ای نمود پیدا کرده.

اگه محله‌ی نیاوران رو به لحاظ ساکنین موجود هم بررسی کنیم، با قشری مرفه روبه‌رو هستیم که از طبقه‌ی بالای جامعه اقتصادی ایران هستن. تراکم جمعیت نیاوران چیزی بیش از 10 هزار نفره.

 

نقاشی ساختمان در منطقه نیاوران

 

خیابان‌های مهم محله نیاوران تهران

خیابان شفیعی، خیابان نور افشار، خیابان خیام، خیابان جهان شاهی، خیابان کاج، خیابان ملاحسینی، خیابان گرجی و… از محله‌های نیاوران است.  علاوه بر این نیاوران با نقاط مهم دیگری از تهران مرز مشترک دارد؛ از شرق محله آجودانیه، از غرب جماران و از جنوب حصار بوعلی. همچنین  محلات منظریه، فیروزبخش و پاسداران هم در همسایگی این محله قرار دارند.

 

نقاشی ساختمان در نیاوران

میانگین قیمت ملک در محله نیاوران بالاتر از تمام نقاط شهر تهران است. بیشترین برج‌ها و پنت هوس‌های لوکس تهران در نیاوران ساخته شده‌اند. سبک زندگی عیان‌نشین، امکانات عالی و مطلوب ساکنین نیاوران، موقعیت جغرافیایی و آب و هوای دلپذیر این منطقه، نیاوران رو به بهشتی کوچک برای «خرید آپارتمان در تهران» بدل کرده است.

 

نقاشی ساختمان در منطقه نیاوران

 

ملک گران قیمت شما در این منطقه قطعا نیاز به طراحی و فضایی زیبا و خاص دارد. یک فضای خاص و شیک که بیانگر سبک شخصی و شخصیت شماست. پیشینه مالک را منعکس می‌کند، به رویاها و خواسته‌های مالک صدا می‌بخشد. یک نقاشی ساختمان منحصر به فرد به عنوان یک لنگر قوی عمل می‌کند که همه عناصر طراحی دیگر می‌توانند حول آن جمع شوند. خانه مجلل شما را متفاوت نشان می‌دهد.

نقاشی یک خانه را تصور کنید که از رنگ‌های ارگانیک تیره، پالتی از رنگ‌های خاکی غنی با خاکستری ملایم، تأثیر چشمگیری می‌گذارد. زیبایی‌شناسی آن کلاسیک است، که باعث می‌شود آثار هنری مدرنیستی لذت‌بخش‌تر از آن دیده شوند.

در منطقه نیاوران به دلیل آب و هوای کوهستانی می‌توانید از رنگ‌های نانو برای نقاشی ساختمان خود استفاده کنید، یا طرح‌های لاکچری با پتینه و ورق طلا اجرا کنید. یا یا مینیاتورهای سقفی و طرح‌های اسلیمی زیبا روی دیوارها خانه خود را به یک مکان زیبا، خاص و شیک تبدیل کنید.

هر رنگی! هر سایزی! اگر به اندازه یا رنگ دیگری نیاز دارید که به آن فکر کرده‌اید، نقاشی سختمان شما بسیار منحصر به فرد در همان سبک و بافتی که در تصورتان است، با استفاده از مواد باکیفیت اجرا می‌شود.

در نزدیکترین مکان به شما هستیم… در کمترین زمان در منطقه نیاوران از ما مشاوره بگیرید و اجرایی هماهنگ با رویایتان را شاهد باشید.

 

نقاشی ساختمان مدرن دیزاین در تهران

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و قیمت با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس با نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو

تماس با نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو