رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در منطقه ولنجک

ولنجک یکی از محله‌های شمیران و شمال تهران و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد است. ولنجک در کوهپایه‌های قله توچال واقع شده است. از جنوب به بزرگراه پارک وی، از شرق به زعفرانیه و از غرب به محله درکه می‌رسد.

از اماکن مهم ولنجک می‌توان به بام تهران، تله کابین توچال و دانشگاه شهید بهشتی و سالن اجلاس سران اشاره کرد.

 

نقاشی ساختمان ولنجک

 

ولنجک محله ای اعیان نشین و شکارگاه اشراف قاجار بود. در قدیم ولنجک دهی بود سردسیر که آب آن از چشمه سار تأمین می‌شد و محصولاتش غلات و میوه‌های مختلف بودند راه آن ماشین رو بود. از نظر تاریخی قدمت آن بیشتر از قدمت نام تهران می‌باشد.

ولنجک قدمت تاریخی دارد و همچنان از زیبایی‌های طبیعی برخوردار است. ویژگی‌هایی که این منطقه را به یک مکان عالی برای زندگی تبدیل کرده است. اینکه در یک منطقه عالی زندگی می‌کنید به‌تنهایی نمی‌تواند برای ایجاد شادی و انرژی کافی باشد. چرا که باید خانه شما نیز زیبا باشد و فضایی متناسب با بیرون، منطقه‌ای که خانه شما در آن قراردارد داسته باشد.

نقاشی ساختمان در ولنجک

 

اجرای نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی مجتمع و برج در ولنجک

نقاشی ساختمان در کنار آنکه یک روش ساده ایجاد تغییر در خانه و فضاست یک روش متنوع نیز می‌باشد. شما می‌توانید با انتخاب ترکیب رنگ‌های ساده و یک دست تنوع ایجاد کنید و فضایی ظریف را ایجاد کنید. یا نه با استفاده از پتینه‌کاری و طرح‌های پیچیده‌تر در نقاشی ساختمان یک فضای لاکچری و مجلل را ترسیم کنید. بسته به نظر و سلیقه شما و هزینه‌ای که می‌خواهید صرف طراحی و نقاشی کنید، هر کدام از این‌ها امکان پذیر است. اگر اطلاعات اولیه در مورد رنگ و اثرات آن را داشته باشید، انتخاب رنگ‌ها کار دشواری نیست. ترندهای رنگی می‌آیند و می روند، بنابراین برای داشتن خانه‌ای زیبا، لازم نیست نگران مدها باشید، به خصوص زمانی که به دنبال فروش هستید.

 

نقاشی ساختمان ولنجک

 

راه دیگر این است که رنگ‌هایی را که دوست دارید در یک ترکیب دلپذیر ترکیب کنید، اما انتخاب ترکیب رنگی یکی از ترسناک‌ترین مراحل برای مبتدیان است. اینجاست که ما می توانیم کمک کنیم. کارشناسان ما می‌توانند شما را در انتخاب رنگ‌ها یاری کنند تا آنچه دلخواه شماست به بهترین نحو اجرا شود. از طراحی تا اجرا همراه شما هستیم.

 

نقاشی ساختمان مدرن دیزاین در تهران

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و قیمت با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس با نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو

تماس با نقاشی ساختمان مدرن دکوراتیو